[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Kontejnery

Protože společnost Hempel patří mezi přední světové dodavatele ochranných nátěrů pro kontejnery, naleznete naše nátěrové hmoty na všech typech kontejnerů po celém světě. Chrání je v drsných podmínkách a před vlivy hrubého zacházení a přispívají k prodloužení intervalů údržby.

Kromě nátěrových hmot pro nové kontejnery nabízíme také řadu nátěrů pro opravy a údržbu. Můžeme Vám pomoci zjednodušit vaše aplikační procesy nebo zkrátit dobu potřebnou pro údržbu.

U nátěrových hmot pro kontejnery neexistují žádné pevně stanovené parametry aplikace, stále tedy pracujeme na nových řešeních, která budou vyhovovat měnícím se požadavkům tohoto odvětví.

Například EcoBoxcoat, vodou ředitelná nátěrová hmota pro kontejnery, byla uvedena na trh v roce 2010 a lze ji používat na stávajících výrobních linkách s 3–4minutovým cyklem, bez výrazných investic do úpravy výrobní linky.

My však nedodáváme pouze nátěrové hmoty, ale poskytujeme také odbornou technickou podporu. Naši nátěroví technici jsou připraveni poskytnout Vám odborné technické poradenství během celého procesu, od výběru správného řešení povrchové úpravy po zajištění vedení pro Vás i Vaše pracovníky přímo během aplikace.

Více informací o našich výrobcích a službách  pro kontejnery naleznete na našich korporátních webových stránkách.

Kontaktujte nás

Rádi vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás

Produkty