[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Kariéra

Společnost Hempel představuje mnoho příležitostí pro mezinárodní profesní růst. Naším cílem je vytvářet pro zaměstnance skvělé pracovní prostředí a zajišťovat stále nové možnosti odborného i osobního rozvoje.

Společnost zaměstnává přes 5.000 specialistů z různých oborů (např. sales, marketing, výzkum a vývoj, technická podpora, výroba a logistika, finance nebo IT) ve více než 80 zemích. Jsme skutečnou globální rodinou, která se výrazně soustředí na kvalitu a společný cíl - umožnit, aby byly všechny stavby světa zářivější, odolnější a dlouhodobě udržitelnější.

Zaměstnanci s invencí a nadšením pro společnou věc jsou pro úspěch a budoucí působení společnosti naprosto klíčoví. Proto neustále hledáme specialisty z různých profesních prostředí s širokým záběrem znalostí. Vítáme rozmanitost přístupů a věříme, že inovace se rodí díky různým úhlům pohledů jednotlivých lidí.

Naši zaměstnanci musí být zapálení pro svou práci, otevření, odhodlaní se učit, ale také ochotní se o své znalosti dělit a schopní přetvářet vlastní nápady na hmatatelné výsledky.

Zaměstnanecké výhody
Mezi zaměstnanecké výhody práce u společnosti Hempel patří vedle průběžné možnosti odborného a osobního růstu také důraz na vyvážený poměr mezi profesním a osobním životem a výhodné náhrady a benefitové balíčky.Poskytované náhrady a benefity se liší v závislosti na umístění konkrétního pracoviště a řídí se platnými právními předpisy. Upřesnění zaměstnaneckých výhod probíhá vždy v průběhu přijímacího řízení.

Volná místa

Schopnost průběžně najímat kvalifikované a věci oddané pracovníky po celém světě je pro obchodní politiku a růst společnosti Hempel zásadní. Přehled aktuálně nabízených pracovních pozic najdete na našich korporátních webových stránkách.

Zobrazit přehled