[Skip to Content]
Countries

Find local office

Visit local website

Materiály ke stažení

Naše informační materiály pokrývají celou řadu témat. Můžete si je přečíst, nebo stáhnout ve formátu PDF. Vedle informačních materiálů v digitální podobě neváhejte vyzkoušet také naše mobilní a webové aplikace, které vám usnadní přístup k aktuálním informacím ze světa nátěrových hmot Hempel.

Hempel Aplikace

+/-
 1. Převodník barev

  Naše aplikace vám umožní najít ekvivalentní barevné odstíny Hempel na vzorníku RAL Classic, podobné barvy a skupiny barev. Kromě toho vám ukáže i nejpopulárnější odstíny firmy Hempel.

  Mobilní aplikace

  colourconvmob  QR_CC 

  Mějte aplikaci kdykoliv po ruce ve svém mobilním telefonu. Aplikace je zdarma ke stažení pro iOS i Android.

  Webová aplikace

  Nebo vyzkoušejte webovou verzi naší populární aplikace.

 2. Hempel Datasheets

  Naše mobilní aplikace Hempel Datasheets vám umožní pohodlný přístup k údajovým a bezpečnostním listům našich produktů. Vyhledávat můžete buď podle čísla produktu, nebo jednoduše naskenujete čárový kód umístěný na etiketě plechovky. Aplikace vyžaduje připojení k internetu.

   img_DSQR_DS

Hempel Brožury

Níže naleznete odkaz na příručky, prospekty a případové studie z různých dílčích segmentů. Pokud zde nenajdete materiály které vás zajímají, kontaktujte nás a my vám relevantní informace rádi poskytneme.

Knihovna médií

Navštivte naši knihovnu médií, kde vedle nejrůznějších brožur a letáků naleznete také referenční projekty, případové studie, videa a řadu dalších materiálů.

Kontaktujte nás

Rádi vám poskytneme více informací. Kontaktujte nás

newsletter_spring_2019

Hempel NEWS

Stáhněte a přečtěte si nejnovější informační zpravodaj Hempel NEWS (Jaro 2019).

Stáhnout